URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWE

Promowana oferta

szuflady regałowe

AUTOMATYZACJA PRODUKCJI
Przenośniki transportowe
FDA przemysł  spożywczy
Manipulatory
Stanowiska zrobotyzowane
Stanowiska montażowe
Pakowanie
Automatyka procesowa
Oferujemy szeroką gamę urządzeń transportu poziomego, skośnego i pionowego. Wykonujemy przenośniki taśmowe, rolkowe, łańcuchowe, pasowe, modularne i z taśmą stalową na odpady. Urządzenia nasze dostarczamy jako kompletne z szafami sterowniczymi lub jako maszyny nieukończone do zasilenia przez klienta.
W naszej ofercie znajdą Państwo manipulatory kilku osi obsługujące różnego typu procesy produkcyjne
Oferujemy projekt i wykonanie automatycznych stanowisk obsługiwanych przez robota. Robot i wszystkie podzespoły wykonane z materiałów dostosowanych do indywidualnych warunków pracy. Wygrodzenia i systemy bezpieczeństwa realizujemy wg najnowszych technologii i wymogów bezpieczeństwa Wykonawstwo poparte jest założeniami projektowymi otrzymanymi od klientów lub wg naszego projektu.

Oferujemy projekt, wykonanie i montaż kompletnej linii pakowania kostek brykietu. System zapewnia automatyczny odbiór produktu z pras brykietujących, transport i ułożenie w pakiet składający się z dwóch warstw po 6 kostek, podanie etykiety oraz zapakowanie w folię termokurczliwą. Linia obsługuje do 6 pras brykietujących. Na życzenie klienta układ może być wyposażony w automatyczną paletyzację.
Oferujemy projekt i wykonanie dystrybucji komponentów chemicznych, oprogramowanie kompleksowe sterowania oraz komunikację DCS.

Wykonujemy stanowiska montażowe które usprawniają proces produkcyjny zmniejszając udział ludzi.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży spożywczej umożliwia nam na konstruowanie urządzeń spełniających najwyższe standardy higieniczne. Oprócz standardowych urządzeń transportowych oferujemy także detekcję metali, transport przenośnikami ślimakowymi, dystrybucję i instalacje spożywcze, pomiar przepływu i zarządzanie kompleksowym sterowaniem.

SAWA URZĄDZENIA PRZEMYSŁOWE 

Ul. Prusicka 14

51-125 Wrocław

tel. 71 352 29 13

 

ZOBACZ